Cześć! To my - łowcy kodów rabatowych :)

Kody rabatowe - MamyJE! Trafiłeś właśnie do zagłębia najlepszych kodów rabatowych w sieci. Skoro ich szukasz, wiesz, że dzięki nim kupisz fajne rzeczy tak tanio, że prawie nikt Ci nie uwierzy ;). Każdego dnia od świtu do zmierzchu (a regularnie wybieramy się także na nocne polowania) dodajemy nowe kody rabatowe do Twoich ulubionych sklepów. Jesteśmy w tym profesjonalistami - od lat wzbogacamy doświadczenie w afiliacji i jesteśmy w tym tylko lepsi. Właśnie dla Ciebie negocjujemy z dużymi sklepami specjalne rabaty, żebyś mógł wykorzystać jeszcze lepsze zniżki na Twoje zakupy. To u nas znajdziesz kody rabatowe, których nie ma na innych podobnych platformach. Jesteś ciekaw, dlaczego?

Bo Twoja satysfakcja i oszczędzanie na zakupach jest dla nas PRIORYTETEM.

Wiemy, jak frustrujące jest dla Was mozolne szukanie kuponów, które potem okazują się nieaktywne. Przykładamy całą uwagę do tego, by dać Ci wyłącznie aktywne kody rabatowe i aktualnie działające rabaty. Cały czas ulepszamy i optymalizujemy stronę pod Twoje potrzeby. Wprowadziliśmy system feedbackowy (to bardzo ważne dla nas) - łapka w górę i łapka w dół przy kodzie rabatowym. Jeśli wykorzystasz nasz kod rabatowy, będzie nam szalenie miło, jeśli ocenisz jego przydatność. Dla Ciebie to sekunda, a dla nas cenna informacja, co możemy poprawić. 

 

Wyznajemy zasadę “kupuj najlepszą jakość, na jaką Cię stać”, ale… tu jest mały haczyk. Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale zasługujesz na dużo lepszą jakość, niż Ci się wydaje. Dotychczas kupowałeś tańsze zamienniki lub podróbki znanych marek? A my mówimy - nie rób tego więcej! Wykorzystaj nasze kody rabatowe, a nowe, markowe i w 100% oryginalne ubrania i buty (a także sprzęt, AGD, meble i zabawki) kupisz za te same pieniądze. Zobaczysz: nie tylko zaczniesz oszczędzać coraz więcej, ale Twoja satysfakcja i zadowolenie z życia po prostu wzrosną :). 

Bonusy dla Ciebie - przeczytaj, a dostaniesz więcej zniżek!

Chcemy stworzyć największą bazę kodów rabatowych w Polsce. Tylko aktywne i najlepsze oferty w jednym miejscu i w wygodnej dla Ciebie formie. Jest to możliwe, jeśli dołączysz do nas i wesprzesz swoją aktywnością na naszej stronie. Załóż konto i zapisz się do naszego newslettera - obiecujemy, że nie dostaniesz żadnego spamu, za to dowiesz się jako pierwszy o najlepszych promocjach. Dodatkowo:

 

  • Oceniaj nasze kody rabatowe. Łapka w górę lub łapka w dół. 

  • Zostawiaj komentarze lub uwagi, jeśli masz jakieś w stosunku do określonej oferty lub gdy po prostu będziesz zadowolony z zakupu.

  • Dodawaj kody rabatowe, które znajdziesz w sieci, a których jeszcze u nas nie ma. Bierzemy to wyzwanie na klatę ;).

 

Dla aktywnych użytkowników przewidujemy nagrody, wyjątkowe kody rabatowe i bony na zakupy w sklepach. Brzmi super, prawda? Załóż konto i zacznij działać!

Marki