Cyber Poniedziałek

Cyber Monday, czyli Cyber Poniedziałek - wielka wyprzedaż online!

Lubisz robić zakupy przez Internet? W takim razie Cyber Poniedziałek z pewnością powinien być Twoim ulubionym dniem w roku, ponieważ właśnie wtedy w sieci ogłasza się wielka wyprzedaż. Kiedy przypada Cyber Poniedziałek? To zawsze pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku, czyli ogólnym dniu wyprzedaży, który z kolei przypada na ostatni piątek listopada. Cyber Poniedziałek to więc dzień pod koniec tego miesiąca lub też na początku grudnia i data ta jest znana wszystkim wielbicielom zakupów online.

Skąd wzięła się tradycja internetowych wyprzedaży?

Powstała oczywiście w USA jako odpowiedź wielbicieli kupowania online na Czarny Piątek, będący świętem promocji. W poniedziałek po nim następujący w Ameryce, Kanadzie oraz na Wyspach ogłasza się święto zniżek w sieci, co pierwszy raz miało miejsce w 2005 roku. Sklepy internetowe do dziś dnia każdego roku prześcigają się w proponowaniu coraz to ciekawszych promocji dla łowców okazji. Wraz ze wzrostem popularności zakupów internetowych w Polsce, Cyber Poniedziałek przywędrował i do naszego kraju.

Jak zaoszczędzić na zakupach w Cyber Monday?

Cyber Poniedziałek to sposób na znalezienie specjalnych promocji zarówno od większych, jak i mniejszych sklepów online. Te większe mogą dodatkowo się zareklamować oraz zwiększyć sprzedaż najbardziej lubianych produktów. Z kolei mniejsze serwisy mają szansę na zdobycie klientów poprzez oferowanie ciekawych zniżek. Dla nas, kupujących to z kolei wymarzona opcja na zrobienie szybkich zakupów w Internecie z wykorzystaniem wielu promocji i kodów rabatowych. Zniżki ogłaszają więc zarówno duże, znane, jak i te mnisze, a nawet nowe sklepy. Przeglądajmy oferty serwisów online odpowiednio wcześniej i zapanujmy swoje zakupy.

Cyber Monday = Duże oszczędności na zakupach

Cyber Poniedziałek to gratka dla każdego wielbiciela internetowych okazji. Zakupy robi się wtedy jeszcze przyjemniej niż zwykle, możemy do woli korzystać z różnorodnych promocji, jeśli tylko obejmują to, co chcemy zakupić. Cyber Poniedziałek pozwala nam więc na zakupienie wielu artykułów w atrakcyjnych cenach, w tym odzieży i obuwia na sezon jesienno-zimowy oraz prezentów na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, co często czynimy za pośrednictwem sieci. Teraz możemy to robić jeszcze taniej!

Marki